Nordlaks Produkter

Roger

Roger Mosand

Title:

Executive Vice President / CEO

E-mail:

roger.mosand@nordlaks.no

Telephone:

+47 76 11 81 17

Therese Berg

Therese Berg

Title:

Factory Manager, Nordlaks Produkter AS

E-mail:

therese@nordlaks.no

Telephone:

+47 76 11 81 16

_MG_8201

Gry Wingan

Title:

Production Manager - Value Added Products

E-mail:

gry.wingan@nordlaks.no

Telephone:

+47 76 11 81 14

Arne

Arne Andersen

Title:

Key Account Manager

E-mail:

arne.andersen@nordlaks.no

Telephone:

+47 76 11 81 07

_MG_8218

Kurt-Ivan D. Johnsen

Title:

Technical manager

E-mail:

kurt.johnsen@nordlaks.no

Telephone:

+47 76 11 85 22

_MG_8214

Jarl Knudsen

Title:

Production Manager - Biotek

E-mail:

jarl.knudsen@nordlaks.no

Telephone:

+47 76 11 85 65

Bilde ansatt Thina Kobberstad

Thina Kobberstad

tel:

Quality Assurance Manager

E-post:

thina@nordlaks.no

Telefon:

76 11 81 18

Frank

Frank Iversen

Title:

Department Manager - Hygiene

E-mail:

frank.iversen@nordlaks.no

Telephone:

+47 76 11 85 66

_MG_8206

Camilla Kortsen

Title:

Quality Manager

E-mail:

camilla.kortsen@nordlaks.no

Telephone:

+47 76 11 85 75

_MG_8231

Børge Hjertaas

Title:

Process engineer

E-mail:

borge.hjertaas@nordlaks.no

Telephone:

+47 76 11 85 67